PAPİRAOPTİK – PAPARY

Sektöre Faydalı İşler Yapmayı Misyon Edinmiştir.

Müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmak ve sektörde liderliği sürdürmek için sürekli olarak çalışmalarını ileriye taşımayı hedeflemektedir.

34+

Satış Noktası

500+

Müşteri

100%

Güvenli Alışveriş

Passionate – Dedicated – Professional

achieve your goals with purpose & strategy

Auisque cursus sed magnads vitae conubia pharetra auctor interdum dui metus augue.

Consulting 85%
Management 76%
Brainstorming 92%

PAPİRAOPTİK

Kuruluş Hakkında

“PAPİRA OPTİK LTD ŞTİ”, köklü bir geçmişe sahip ve sektördeki lider konumunu uzun yıllar boyunca korumuş bir kurumsal gözlük firmasıdır. Bünyesinde birçok dünya markasının distribütörlüğünü barındıran şirket, sektördeki deneyim ve bilgi birikimiyle öne çıkmaktadır. Kurulduğu günden beri, kaliteli ürünler ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sektöre yön vermektedir.

Misyon & Vizyon

PAPİRA OPTİK LTD ŞTİ, sektöre faydalı işler yapmayı misyon edinmiştir. Müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmak ve sektörde liderliği sürdürmek için sürekli olarak çalışmalarını ileriye taşımayı hedeflemektedir. Tasarım, üretim ve hizmette dünya standartlarında kaliteyi temsil ederek, markalaşma yolunda kararlı adımlarla ilerlemektedir.

PAPARY Markası

“PAPARY”, Türkiye optik sektöründe önemli bir yere sahip olan Kahraman Keleş tarafından kurulmuş bir gözlük markasıdır. 40 yılı aşkın bir süredir sektörde faaliyet gösteren marka, yenilikçi tasarımları ve kaliteli ürünleriyle tanınmaktadır. İtalyan tasarım ekibi ile işbirliği yaparak, güneş gözlüklerini en üst düzeyde kalitede üretmektedir.

Ürün Kalitesi

PAPARY markası, tamamen el işçiliğiyle İtalya’da üretilen güneş gözlükleriyle bilinmektedir. Asetat çerçeveli modellerinde Mazzucchelli 1. sınıf asetat kullanılmakta olup, Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış camlarla donatılmıştır. Ürünlerinde kullanılan malzemeler cilde zarar vermeyen, hafif ve organik yapıdadır. Ayrıca, göz sağlığını maksimum düzeyde koruyan antirefleks camları ile öne çıkmaktadır.

PAPARY’nin İlhamı

PAPARY markası, Türkiye’nin zengin kültürel mirasından ilham alarak tasarlanmıştır. İstanbul’un modern Türk insanının ve Anadolu’nun zengin kültürünün birleşimiyle ortaya çıkan tasarımlar, Türk insanının anatomisi ve renk kültürünü yansıtmaktadır. Her sezon geliştirilen ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Papary gözlükleri, Türkiye’nin önde gelen isimleri ve gözlük tutkunlarının tercihi haline gelmiştir.

Satış Ağı

PAPARY markası, Türkiye genelinde 50’ye yakın önemli satış noktasında müşterilerine ulaşmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kaliteli ürünleriyle güvenilir bir marka haline gelen Papary, sektördeki başarısını sürekli olarak artırmaktadır.

Passionate – Dedicated – Professional

Meet Our Team of Experts

Cuisque cursus metus vitae sedpharetra auctor semy mas interdum magna augue eget diam vestibulum anipsum faucibus

jeremy courtney

Founder & CEO

jeremy courtney
terry g. watson

Senior Executive

terry g. watson
agnes southern

Senior Executive

agnes southern
mark s. parsley

Senior Executive

mark s. parsley